Promocje na OBI Karlino

Biel to jakiś z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie wolno się temu dziwić, daje on wrażenie sterylności, tak przecież chcianej w współczesnym znaczeniu. Na jego zaleta przemawia również uniwersalność – z łatwością dopasujemy do niego meble łazienkowe w luźnym stylu.

Promocje na OBI Szczecinek

A nie mniej popularną myślą jest łączenie bieli z innymi kolorami, więcej tymi o intensywnym nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeżeli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, jak a też w ciemnych kolorach. Należy ale pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na duże dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które zresztą ją ożywią.

Promocje na OBI Szczecinek

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Kwalifikując się na biel trzeba zwrócić uwagę na ostatnie, aby wszystkie meble łazienkowe oraz narzędzia sanitarne stanowiły w ostatnim samym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Gdy jednak obawiamy się monotonii, zwykle w sukcesu łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o nowych fakturach. Ciekawą propozycją i jednocześnie niezwykle modną są płytki z przepisami 3D. Na miejscu białego koloru wdzięcznie ukazuje się i naturalne drewno, które potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi momentami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Szczecinek

Światło w łazience

Łazienki zaopatrzone w bieli zawsze rodzą się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie więc, że światło otwiera się od białego koloru również niezwykle rozświetla pomieszczenie. Jest więc niewątpliwa zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niewielkich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą również zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne okaże się też duże lustro nad umywalką, które jeszcze rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka idzie na dużą pomysłowość w wyborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe właściwie jest przejrzeć szeroką gamę produktów otwartych na ścianie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na duży połysk będą więcej odbijały światło, zawsze należy pamiętać, że za dużo bieli sprawi, że pomieszczenie podzieli się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba narzekać na obserwacji to, że meble łazienkowe oraz zapachy mają przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Szczecinek