Kurier poczta Grodzisk Mazowiecki

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki szybko i wygodnie. Od dziesięciu lat robimy na sektora usług kurierskich, gwarantując swym użytkownikom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam ponad 230 tys. klientów biznesowych i indywidualnych. Ofertę stosujemy na teraz do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, by każda wysłana paczka, każdy dokument i wszelka przesyłka gabarytowa docierały do kliencie przez przeszkód i zazwyczaj na etap. Zobacz, co możemy przygotować dla Ciebie!

Kurier poczta Grójec

W naszym serwisie możesz nadać wewnętrzne i zagraniczne przesyłki kurierskie różnych modeli i gabarytów. Spowodujesz więc w styl rzetelny i szybki, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do końcu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a ponadto przeprowadzki także drugie ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Grójec

Kim jesteśmy?

Od lat już (dobrze od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Ale istniejemy pięknie więcej niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług doradztwa w przewozie drogowym. Istnieje więc gwarancja bezpieczeństwa i odpowiedzialności na tle serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza umiejętność i wiedze z działu logistyki, jakie jest swój system. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Klientów trafiały do obowiązku w najefektywniejszy sposób. Wiemy i, jak dać bezpieczeństwo paczek, listów i palet, a ponadto poufność danych, jakie są konieczne do przeprowadzenia nadania i dania paczki.

Kurier poczta Grójec

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na stronie KurierPaczka. pl są dostarczane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o dużej wartości, a polski serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki także drugie przesyłki, które dostarczy kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w obrębie ręki, bez wynikania z domu i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne formaty i gabaryty

Przesyłka kurierska zatem nie tylko paczka, lecz i list, dokumenty do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a ponadto przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, jaką musisz wysłać, wybierając najdogodniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Grójec

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz przekonując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe promocje na przesyłki kurierskie

Dla swoich Klientów mamy szereg udogodnień pomagających w osiągnięciu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i usprawnić zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Wszystek może sam wybrać opcje, jakie mu gwarantują, na stronie internetowej, i jeśli wolisz poprosić o pomoc pracownika lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w chwila sekund.
Oferujemy szybkie płatności, a ponadto specjalne propozycje dla marek a drugie promocje.

Z nami otrzymasz zwrot dostania w układu samego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo większy okres, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa zależy od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd i mający z serwisu PaczkaKurier mogą otrzymać zwrot pobrania za swym pośrednictwem o wiele szybciej, nim doświadczy on bliską pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Grójec

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na etap. Jeśli nie wywiążemy się z tego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Punkty w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wypływające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Posiadamy wielki wachlarz doświadczonych także efektywnych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. I właśnie ze doświadczonych i estetycznych usług korzystamy, by przekazywać je indywidualnym mężczyznom!
Jesteśmy wrażenie, za jakim występuje prawie ćwierć miliona użytkowników i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie wewnętrzne i zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy towarów i przeprowadzki.
Zapewniamy miłe i szybkie płatności i szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy urządzenia i promocje dla nadających przesyłki. Na stronie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie oddana na etap.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do nagrody Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby pogodzić się do potrzeb swoich Klientów.

Kurier poczta Grójec

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments