Botoks Suchań

Duży i doskonały akcji Botoks, już z pierwszych chwili zachęca do oglądania. Film mówi o patologicznej rodzinie, która zamierza się na zmianę swojego istnienia. Darek i Daniela podejmują więc działalność w ratownictwie medycznym. Ich praca łatwo się jednak kończy, jeśli do pewnego wezwania, przyjeżdżają kompletnie pijani. Kiedy zakompleksiona Daniela dowiaduje się że stanowi w ciąży, z potrzebą o pomoc przyjeżdża do specjalista Agaty, która wraz ze swoim chłopakiem uległa poważnemu wypadkowi.

Botoks Maszewo

Dzięki determinacji dziewczyny, powtarza się jej uzyskać działalność w wielkim koncercie medycznym. Aby polepszyć własne samopoczucie i owoce sprzedażowe Daniela decyduje się na operację plastyczną.

klik i ogladaj film

Botoks – Mimo, że ta mija się totalną porażką, dziewczyna szybko otrzymuje pomoc koleżanki, Patrycji.
W międzyczasie, w szpitalu ginekolog dr Magda, wykonuje aborcję. Jak zarzeka się ordynator Adam, stanowi to odpowiednie rozwiązanie.

Kiedy ciężarna Pani ginekolog przechodzi w ciążę, zaczyna ujawniać swoją markę na materiał aborcji. Niezadowolony spośród obecnego zachowania ordynator oznajmia, że jak się coś osobie nie podoba, to może się zwolnić. Zdesperowana dziewczyna mimo niechęci, nadal wykonuje więc naszą karierę.
Kiedy doktor Dorota dowiaduje się, że poziom jej faceta jest wyjątkowo zły, decyduje się na zakończenie komórek jajowych aby dać szansę na dziecko innym rodziną.

Botoks Maszewo

Wyjeżdża czyli do Szwecji, gdzie jest poddana zabiegowi ginekologicznemu.
Po powrocie do Polski, nawiązuje ona zgodę z Daniela, która łączy lekarzy skłonnych do budowania metod na krótki lek, za co osiągną oni pieniądze lub gadżety. Doktor Patrycja, wraz z Danielą, zostają zachęcone do Londynu, gdzie są przedstawić swój przełom w medycynie. Przed imprezą, dziewczyny chcą jednak zaszaleć.

Proszą taksówkarza o zakup marihuany, którą palą w jego aucie. Rozbawione dziewczyny, by zakończyć miło dzień, zapraszają innego na seks.

Po powrocie Daniela rozkręca sklep z ostatnim lekiem. Jej znaczeniem jest obrót nielegalnie sprowadzanym lekami. Jako aptekarza, zatrudnia brata, by nikomu się nie narazić
Obecnie na świat przychodzi dziecko Magdy. Mimo, że poród jest poważny, i stan zdrowia dziecka pozostaje pod dużym znakiem zapytania, Magda zniesmaczona opieką, i wolno jej brakiem, decyduje się na wypisanie się ze szpitala na indywidualne żądanie.

Botoks Maszewo

Patrycja, wziąć przeżywa swój zawód miłosny, z niedoszłym rozwodkiem. Organizuję imprezę, na jakiej żegna mężczyznę i zakopuje wszystkie rzeczy, jakie mogą jej o nim udawać. Imprezę, przerywa telefon ordynatora Adama, który zaprasza Daniele na imprezę. Ta powoli się zgadza i leci do Adama. Na polu, oddaje się, że akcja była jedynie powodem do ściągnięcia Danieli do Adama. Dziewczyna wyczuwa moment, odurza ordynatora, po czym wraz koleżankami, rozbierają klienta i organizują mu kompromitujące zdjęcia. Wszystko publikują w internecie, świadcząc o tymże jako zajmuje się ordynator.
Tymczasem, Beata Przedstawia się do kliniki, w planie kolejnej próby zapłodnienia. Niestety, lekarz Niemka dla niej dobrych wieści. Wyraża się bowiem, że tym dodatkowo za przeciwnym razem, nie udało się zakończyć proces zapłodnienia sukcesem.

Załamana lekarka, mówi się z faktów Markowi, który mama się pocieszyć koleżankę. Beata nie wybiera się poddać. Dzwoni do kliniki, w jakiej dała komórki z zapytaniem, ile dzieci urodziło się spośród jej jajeczek.
Odpowiedzieć lekarski, wprowadza ja wstań niedowierzania. Beata decyduje się zmienić zdanie i spotkać się spośród wszystkimi rodzinami, które dzięki jej jajeczkom mogą zajmować się drogimi i dobrymi dziećmi. Ich liczba sprawia, że Beata mocno rozumie to nastąpienie.

Z racji tego, że film zawiera drastyczne sceny, nie jest zalecany osobom, o niskich nerwach. Film, doskonale pokazał jak wskazuje opieka medyczna, jak musimy mieć ale na siebie, jak niestety jest podać decyzję z jakie przydały się do wymiany traktowania pacjentów, ale personelu.

Zastraszanie, brak możliwości podjęcia samodzielnej decyzji, wstręt, strach i środek, to niskie emocje opisane w filmie.

Botoks Maszewo

 

Źródło artykułu Botoks

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments